+90 (212) 567 71 80 bilgi@yalinvital.com

Hakkımızda

Yalın Vital 2017 yılında yaptığı AR-GE çalışmaları sonucunda soğuk pres yöntemi ile %100 doğal bitkisel yağ üretimlerini gerçekleştirmeye başlamıştır. Yalın Vital bitkisel yağları ısıya maruz kalmadan, hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeden üretilmektedir.

Markamız Yalın Vital kullandığı soğuk pres yöntemi ile 'Katkı Maddesiz - %100 Bitkisel Yağ' tanımına uygun yağ üretimi gerçekleştirmektedir. Soğuk pres yöntemi ise bu noktada endüstriyel üretim aşamasındaki çekincelerden birçoğunu ortadan kaldırabilmektedir.

Soğuk pres tekniği ile elde ettiğimiz yağlar, proses süresince yüksek derecede ısıl işleme maruz kalmamaktadır. Hammaddeden yağın çıkarılması sırasında solvent kullanılmaması gibi nedenlerden dolayı besleyici değerleri korumaktadır.

Besin Takviyesi ve sürülebilir yağ olarak ortaya çıkan bu yağlar sırasıyla hammadde temini, temizleme, presleme (Max. Sıcaklık 40-50°C), filtreleme, berrak yağın şişelere aktarımı işlemleri uygulanır.

100’den fazla çeşit ve 8 farklı boy seçeneği ile oldukça geniş bir yelpazeye sahip olarak tüketicilerimiz için büyük bir titizlik ile çalışmaktayız.

Yalın Vital Üürünlerimiz 

Doğal bitkisel yağ nedir?

Soğuk Pres Yönetimi Nedir?

Yalın Vital Sosyal Medya: Facebook | Instagram

Yalın Vital İletişim

 

Her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bilgi@yalinvital.com adresine mail atabilir veya sosyal medya sayfalarımızdan mesaj atabilirsiniz.

*Yalın Vital markası Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.

*Yalın Vital 'SEREN TEKSTİL KİMYA SAN. VE. TİC. LTD. ŞTİ.' firmasının tescilli markasıdır.